Inspiracje

Kiedy rozpoczęliśmy urządzanie domu musieliśmy podjąć mnóstwo decyzji i często czuliśmy się tym przytłoczeni. Mieliśmy w głowach wizję naszych czterech kątów. Z jednej strony bardzo lubimy styl skandynawski, z drugiej strony powielane motywy bieli z szarością, te same dodatki w co drugim wnętrzu sprawiały, że traciliśmy zapał. Musieliśmy pójść na pewne kompromisy bo nie wszystkie rzeczy okazały się w zasięgu ręki. Po dwóch latach jesteśmy zadowoleni z tego jak urządziliśmy dom. Oczywiście wciąż coś zmieniamy, pewne rzeczy teraz zrobilibyśmy inaczej, to chyba normalne. W tamtym roku podczas świat wielkanocnych pokazałam Wam nasz salon. Nie jest to typowy nowoczesny salon. Mimo zimnych kolorów czujemy się w nim domowo i przytulnie. Dobrze nam się w nim odpoczywa a to chyba najważniejsze. Może za jakiś czas pokażę jak teraz wygląda, bo kilka drobiazgów zmieniliśmy. Poniżej zostawiam kilka inspiracji. Wiem, że wiele z was właśnie się urządza. Mimo, że sama mam to już za sobą wciąż chętnie przeglądam zdjęcia wnętrz i szukam pomysłów na drobne zmiany.

Dom pod Berlinem : Skandynawski salon od Loft Szczecin
Living Spaces : Skandynawski salon od ERC

CG 3D DISEÑO DE UN INTERIOR : Skandynawski salon od alba najera
CG 3D DISEÑO DE UN INTERIOR od alba najera

Estilo nórdico con un toque de color : Skandynawski salon od Muebles Capsir
Salón + terraza : Kolonialny salon od Muebles Capsir

Źródło zdjęć: http://www.homify.pl

Poniżej możecie podejrzeć jak wygląda najbardziej „moje” miejsce w całym domu. Toaletka czyli kącik o którym  marzyłam jako mała dziewczynka. Szukając odpowiedniej toaletki wiedziałam, że chcę by była minimalistyczna i wykonana z drewna naturalnego. Nie chciałam miejsca przeładowanego rzeczami i bibelotami. Kosmetyki mieszczą się w niewielkich szufladach. W przyszłości chciałabym powiesić tu lustro i może zmienić kilka dodatków…

DSC_0009 (1)

DSC_0022

DSC_0011

DSC_0017

DSC_0005

DSC_0024

Całuje,
Florka

Reklamy

2 myśli w temacie “Inspiracje

  1. Bardzo lubię jasne wnętrza i wcale nie muszę być „zimne”, wystarczy je „przełamać” zielenią 🙂 Ja generalnie uwielbiam rośliny w domu i z pewnością „ocieplają” klimat!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s